Fotografia Warszawa

Blog dla wielu

Urządzając nasze lokale mieszkalne albo stawiając domy najczęściej bardzo zastanawiamy się, w jaki sposób możemy je jeszcze upiększyć. Szczególnie dotyczy to ścian a także posadzek. Jednym ze sposobów jest tutaj zastosowanie pewnych rodzajów betonu. Są to modny beton https://asdstudio.pl/, to znaczy taki, który to można określić jako beton na ścianę a oprócz tego corten beton cienkowarstwowy – sprawdzający się idealnie do wszelkich posadzek. Pierwszy wymieniony beton jest niczym innym jak gotową masą, która po nałożeniu wygląda jak ”surowy” beton.

Jest on zrobiony, co niezwykle istotne, wyłącznie na podstawie naturalnych wypełniaczy na spoiwie wapiennym a dodatkowo jest zabarwiony naturalnymi pigmentami. Dekoracyjny beton stanowi z pewnością znakomitą ozdobę dla wszystkich nowoczesnych wnętrz. Dzięki niemu uzyskamy odpowiedni efekt deskowania, i inny, przykładowo całkiem gładki lub z wżerami. Z kolei jeśli chcemy mieć dekoracyjne posadzki, to znakomity będzie cienkowarstwowy corten beton. Ma grubość mniej więcej 10 mm, oraz jest stworzony na bazie z półsuchego jastrychu. Co ważne, spowoduje, iż posadzka we wszelkich typach pomieszczeń będzie niezwykle odporna.

Posadzka będzie także mieć różną barwę a dodatkowo strukturę, gdy będzie polerowana do określonego poziomu połysku. Czas wykonywania posadzki z takiego wyjątkowego cienkowarstwowego betonu wynosi około dziesięć dni. Gdzie najlepiej go stosować? Np w naszej kuchni, bo dzięki niemu nie ma mowy o zaplamieniu. Idealnie pasuje także do naszych nowoczesnych łazienek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *