Fotografia Warszawa

Blog dla wielu

Myślisz nad wyborem podarunku? Pragniesz zrobić mu miłą niespodziankę i niezapomniane przeżycie? Z pewnością na wręczenie paska lub wody toaletowej było już pełno rozmaitych okazji. Jeśli masz dość tego rodzaju niefajnych oraz szablonowych pomysłów zastanów się nad czymś całkiem innym, a przy tym niezwykle ekscytującym. W naszych propozycjach posiadamy lot motolotnią i skok ze spadochronem.

 

W taki oto sposób zdołasz podarować coś zupełnie innego niż kolejny prezent, który niewątpliwie będzie bezużytecznie leżał głęboko w szafie – będziesz mogła obdarzyć go niezwykłym przeżyciem, do którego powrócicie jeszcze nie raz we wspomnieniach. Motolotnia jest to odlotowa maszyna, która równocześnie łączy w sobie prędkość którą gwarantuje silnik z niesamowitymi emocjami w trakcie samego lotu. Dzięki temu możemy bez ustanku kontrolować kierunek lotu. Nasz voucher obejmuje krótki instruktaż doświadczonego pilota, który również szacuje warunki pogodowe konkretnego dnia i zezwala na start. Paralotniarze potrafią wzbić się na wysokość 4 tys. m.n.p.m., aby wzbić się wyżej niezbędna już jest specjalna aparatura tlenowa.

 

By móc podziwiać zapierający dech w piersiach krajobraz naszego kraju wystarczy znacznie niższa wysokość. Jeśli osoba, której planujesz zrobić miłą niespodziankę, uwielbia dreszczyk emocji skok ze spadochronu oczywiście zapewni skok niezapomnianych wrażeń. Skok odbywa się pod pieczą profesjonalnego instruktora, który cały czas czuwa nad najwyższym bezpieczeństwem uczestnika skoku. Podarunek dla niego wcale nie musi być nudny. Podaruj www.prezentzycia.pl/pl/s/prezent-dla-niego – niezapomniany lot i niech poczuje się jak ptak w przestworzach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *