Fotografia Warszawa

Blog dla wielu

Z czasem skóra ludzka wiotczeje i pojawiają się zmarszczki. Nie jest to jednak koniec świata! Medycyna estetyczna ma z pewnością wiele do zaoferowania. Znane nam od lat zabiegi, tj. lifting skóry, wykonywane są są coraz bardziej profesjonalnie. Czy opłaca się na nie wybrać i co powinnaś wiedzieć o liftingu?

Są dwa rodzaje liftingu – inwazyjny, czyli przeprowadzany przez lekarza chirurga przy pomocy skalpela a ponadto lifting nieinwazyjny, wykonywany przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Z drugiego typu może skorzystać niemal każdy z nas. Trzeba jednak pamiętać, iż pierwszy krok ku bezpieczeństwu to lifting skóry lublin wybrana przez nas z roztropnością i dużą ostrożnością.

Lifting jest kojarzony z dość drogim zabiegiem. W rzeczywistości nie zawsze tak jest. Po zaoszczędzeniu gotówki albo znalezieniu interesującej promocji w klinice oferującej zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, lifting całej naszej twarzy może zmieścić się już w 3000 złotych.

A jak długo rezultat tego zabiegu, w jaki włożyliśmy pieniądze będzie się utrzymywał na naszej twarzy? W przypadku wybrania zabiegu liftingu nieinwazyjnego efekt pojawia się dopiero po trzech mies. i utrzymuje się ok. roku. W przypadku chirurgicznego liftingu efektem będziemy mogli radować się już na zawsze – nie musimy powtarzać go. Jak się okazuje, medycyna estetyczna, a w tym zabieg liftingu, nie zawsze muszą się wiązać z ogromnymi wydatkami, ani też skutkować pogorszeniem zdrowia czy skutkami ubocznymi. Dobrze natomiast podejść do tematu ze zdrowym rozsądkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *