Fotografia Warszawa

Blog dla wielu

Hybrydowy manicure jest coraz bardziej lubiany. Z pewnością zawdzięcza to niesamowitej odporności oraz niesamowitemu wyglądowi. W przeciwieństwie do normalnego lakieru, hybryda jest odporna na różne uszkodzenia oraz nie odpryskuje. Nasze paznokcie będą wyglądały na zdrowe a także zadbane i to nawet do 2-3 tygodni. Czym jest paznokcie hybrydowe Kraków centrum?

 

To połączenie normalnego lakieru do paznokci i specjalnego żele do wykonywania manicure. Możemy go wykonać w specjalistycznym studiu lub we swoim lokalu mieszkalnego. Jednak do samodzielnego zrobienia hybryd, niezbędny będzie zakup kilku rzeczy, takich jak np. baza do hybrydy, jej kolor, lampa UV czy nawierzchniowa hybryda. Nie jest to z pewnością duży wydatek, zaś kupione rzeczy starczą nam na długi czas i będziemy w stanie robić sobie sami hybrydy. Gdy już obeznamy się bardzo dobrze z sposobem wykonywania hybrydowych paznokci, cały zabieg będzie zajmował do parunastu minut. Czas pracy jest krótki, natomiast ostateczny efekt długi. Zmienianie hybrydy nie jest skomplikowane. Wystarczy spiłować wierzchnią warstwę paznokcia, na którym jest hybryda. Następnie moczymy wacik w płynie na bazie acetonu, przykładamy do całej płytki paznokcia, na której jest lakier i obwijamy folią aluminiową. Po piętnastu min. powinnaś zobaczyć, czy hybryda zaczyna schodzić. Jeśli tak, ostrożnie zdejmujemy lakier pilniczkiem albo drewnianym patyczkiem. Jeżeli nie, przykładamy ponownie nasączony wacik na parę min..

 

Po takim zabiegu, dobrzeużyć odpowiednich odżywek, , które utrzymują bardzo dobrą formę paznokci. Warto wspomnieć, iż jeżeli nasze paznokcie są chore, uszkodzone albo osłabione, nie powinnaś kłaść na nie hybrydy, ponieważ to może bardziej je zniszczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *