Fotografia Warszawa

Blog dla wielu

Paznokcie hybrydowe to mega hit ostatnich miesięcy. Najpewniej jeszcze długo będzie się utrzymywać. Paznokcie hybrydowe Kraków centrum zdecydowanie góruje nad malowaniem sobie paznokci zwyczajnym lakierem ze względu na długotrwałość krycia oraz dodatkowo szybkie schnięcie. Od razu po ukończeniu malowania paznokci możemy oddać się codziennym obowiązkom.

 

Nie jesteśmy zmuszeni czekać nieskończoną ilość czasu, do momentu aż paznokcie wreszcie wyschną, a na koniec i tak pozostać z ryską na pięknym lakierze. Paznokcie hybrydowe są gotowe do użytku zaraz po wyjściu z salonu kosmetycznego/ czy zrobieniu domowego manicure. Ponadto, posiadamy coraz to więcej możliwości. Jest mnóstwo marek, które posiadają całą ofertę produktów potrzebnych do robienia paznokci hybrydowych.

 

Producenci rozpieszczają nas odcieniami oraz dodatkowo innymi dodatkami: brokatem, drobinkami, pyłkami, lakierami typu cat eye a dodatkowo małymi diamencikami czy innymi elementami, jakie mamy możliwość dawać na paznokcie. Hybrydowy lakier nakłada się sprawnie oraz efektownie, bez trudu utwierdza i już gotowe! Mamy możliwość robić hybrydowe paznokcie zarówno w salonie, jak i w swoim domu. Co wybrać? O ile nie masz doświadczenia, a bardzo zależy tobie na doskonałym efekcie- idź do salonu. Zrób tak także wtedy, gdy masz ochotę na bardziej szalone dodatki albo lakier, którego nie jesteś całkowicie pewna i nie chcesz go kupić.

 

Wspaniałym pomysłem jest kupienie zestawu do wykonywania manicure w domu. Wymaga to od nas jednakże nakładu pieniężnego oraz cierpliwości. Przeważnie manicure zrobiony w domu utrzymuje się odrobinę krócej aniżeli ten z salonu. Wybierz sama!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *