Fotografia Warszawa

Blog dla wielu

Uważam, że każdy, kto lubi wycieczki i odwiedzanie przeróżnych ciekawych oraz pięknych miejsc, winien pojechać do Bolesławca. To polskie miasto leżące na terenie województwa dolnośląskiego należy do najładniejszych Polskich miejscowości, dlatego też warto je odwiedzić.

 

Nie tylko i wyłącznie z uwagi na wyroby ceramiczne, z której to miasto jest słynne, ale także w celu zobaczenia pozostałych turystycznych atrakcji oferowanych na miejscu. Naturalnie nie ujmując niczego bolesławskiej ceramice – jest naprawdę piękna i powinno się zobaczyć muzeum jej powięcone, jeżeli nie zechcemy nabyć jakiegoś egzemplarza jako pamiątkę do mieszkania. Jednym z najpiękniejszych miejsc w Bolesławcu jest z pewnością stary rynek. Jeżeli chodzi o noclegi –  hotel bolesławiecgwarantuje kilka lokalizacji blisko rynku, przez co można szybciej i częściej być na nim. A jest on tego wart, ponieważ różnokolorowe, odnowione kamieniczki sprawiają niesamowite wrażenie. Wieczorem jest dużo ładniej, bo władze włączają iluminacje , które podkreślają niesamowitość budowli.

 

Nocny spacer po rynku w Bolesławcu musi być numerem 1 w planie turystycznym każdego z was. Kolejnym interesującym miejscem do odwiedzenia jest lokalna bazylika, która jest zabytkiem, ponadto park, który otacza bazylikę tylko dopełnia piękna tego miejsca. To wielka okazja dla wszystkich fanów starych budowli. Dodatkowo, co każdego powinno bardzo ucieszyć, jeśli chodzi o znany hotel Bolesławiec zalicza się on do tańszych lokalizacji dla turystów. Wakacje albo weekend spędzone w nim wychodzą przystępnie cenowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *